Dikur këndonte në X Factor Albania, sot anëtare e jurisë

Dikur këndonte në X Factor Albania, sot anëtare e jurisë

Këngëtarja shqiptare Arilena Ara, mund të ju kujtohet nga gara X Factor Albania. Por, ajo më nuk është vajza e vogël e ëmbël që këndonte mes lotësh.

Tashmë e dëshmuar në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm, Arilena është rritur me kohën edhe artistikisht.

Ajo sot zë karriken e jurisë të garës The Voice Albania Kids. Pjesë e jurisë bashkë me të është Miriam Cani, Renis Gjoka dhe Aleksandër Gjoka.

Epo nuk dihet se nga nisesh dhe ku arrinë, mjafton të mos e ndalësh punën.

KOMENTE