Dihen çmimet e biletave për finalen e Ligës së Kampionëve

Dihen çmimet e biletave për finalen e Ligës së Kampionëve

Liverpool dhe Tottenham do të ndajnë fatin në finalen e Ligës së Kampionëve që do të zhvillohet në stadiumin e Atletico Madrid, “Wanda Metropolitano”.

Ndeshja kryesore e këtij sezoni në kompeticionin më të fortë në botë për klube zhvillohet me 1 qershor.

Të dy skuadrat do të kenë në dispozicion nga 16.000 bileta për tifozët derisa pjesa tjetër do të shitet në Spanjë. Mediat angleze kanë zbuluar çmimet e biletave për finalen e Madridit.

Këto janë çmimet e biletave:

Kategoria 1: 513 funte (596 euro)

Kategoria 2: 385 funte (447 euro)

Kategoria 3: 154 funte (178 euro)

Kategoria 4: 60 funte (69 euro)

 

KOMENTE