Dalin në shitje biletat për ndeshjen e ardhshme të Kosovës, këto janë çmimet

Dalin në shitje biletat për ndeshjen e ardhshme të Kosovës, këto janë çmimet

Tashmë, kanë dal biletat për ndeshjen miqësore të Kosovës ndaj Gjiblartarit që zhvillohet në Prishtinë.

Federata e Futbollit e Kosovës njoftoi sot opinionin se fillon shitja e biletave për ndeshjen miqësore Kosovë – Gjibraltar, e cila do të zhvillohet, më 10 tetor, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Biletat mund të blihen nëpërmjet platformës online www.tiks.app

Çmimet e biletave janë si vijon:

Veri dhe Jug 5 euro

Lindje 10 dhe 15 euro

Perëndim 15 euro dhe 20 euro

VIP 80 euro

KOMENTE