Dalin në shitje biletat për ndeshjen Angli U21 – Kosovë U21

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Angli U21 – Kosovë U21

Federata e Futbollit e Anglisë ka filluar shitjen e biletave për ndeshjen kualifikuese për Kampionatin evropian, Angli U21 – Kosovë U21.

Ky takim do të zhvillohet më 9 shtator, në stadiumin e Hull Cityt “KCOM”.

Kosova U21 në dy ndeshjet e para për kualifikimet e Kampionatit evropian 2021 ka realizuar fitore.

Dardanët kanë mposhtur Andorrën si mysafire 4:0 dhe më pas Turqinë në Prishtinë, me rezultat 3:1.

KOMENTE