Dafina gati projektin e ri, publikohet sot

Dafina gati projektin e ri, publikohet sot

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka disa ditë që përmes disa imazheve dhe videove po paralajmëron projektin e ri.

Kënga e re “A e man n’men” pritet të publikohet sot, këtë e ka treguar vetë këngëtarja përmes një postimi në llogarinë  e saj në ‘Instagram’.

“Bzzz Bzzz’t…Sot del kënga & videoklipi i ri” ka shkruar Dafina në mbishkrimin e videos.

Edhe në këtë projekt duket se Dafina do të shkëlqejë me pamjen, pasi vërehet stil dhe dukje sharmante.

KOMENTE