Cuculi vishet bardh e kaltër, Drita prezanton ardhjen e tij

Cuculi vishet bardh e kaltër, Drita prezanton ardhjen e tij

Kf.Drita ka prezantuar blerjen e fundit të afatit kalimtar e që është përforcimi, Ardijan Cuculi.

Klubi ka zyrtarizuar tashmë transferimin e tij, duke e prezantuar atë me ngjyrat kaltër e bardh, të cilat do t’i përfaqësojë në sezonin 2019/20.

Lojtari mungoi në ndeshjen ndaj Ferizajt, ku Drita humbi 1-0, ndërkaq tashmë ka kryer të gjitha procedurat dhe është i gatshëm për Dritën.

Lojtari mungoi në ndeshjen ndaj Ferizajt, ku Drita humbi 1-0, por që pritet të jetë pjesë e formacionit në ndeshjen e dytë, që Drita e zhvillon sërish në shtëpi ndaj Flamurtarit.

Ky eshte postimi i klubit:

E mërkure, 21.08.2019

Ardijan CUCULI prezantohet në fanelën bardh e kaltër!

Mirë se vjen CUCUL!

FC DRITA

KOMENTE