Capital T po sjell projektin ‘Kujtimet’

Capital T po sjell projektin ‘Kujtimet’

Reperi i njohur kosova,  Capital T e ka gati projektin e tij. Si duket bëhet fjalë për një këngë të tipit baladë, me temë personale apo më sensitive, pasi atë e ka emëruar me titullin ‘Kujtimet’.

E se cfarë kujtime do na sjellë reperi përmes këngës, mbetet të shihet pas datës 10 shkurt dhe orës 14:00.

“Kujtime me 10 shkurt, ora 14:00” ka shkruar Capital T në postim.

Kujtojmë që projekti i tij i fundit ishte ‘Filma’ që u lansua në fund të vitit që lamë pas.

 

 

 

KOMENTE