Capital T fillon me surprizat e verës, e nis me Shqipërinë

Capital T fillon me surprizat e verës, e nis me Shqipërinë

Krijuesi hiteve për vitin 2019-të si, “Fustani”, “200 ditë”, “Mercy”, “Kujtime”, “Hookah”, “Borëbardha”, “Drama” , Capital T duket se do të jetë plot surpriza për fansat e tij këtë verë.

Capital T postoi në Instagram një foto të një kutie misterioze në të cilën shkruan datën 19 shtator 2019.

Capo do të vijë  me një super koncert që do të zhvillohet në “Sheshin Nënë Tereza” në muajin shtator.

Koncerti me përmasat gjigande të jetë një nga organizimet më të bukura dhe më të mëdha që Shqipëria ka parë ndonjëherë.

KOMENTE