Capital T dërgon kamionin e mbushur me ndihma në Shqipëri

Capital T dërgon kamionin e mbushur me ndihma në Shqipëri

Ndihmat për Shqipërinë nuk kanë munguar as nuk është kursyer nga askush, por më së shumti nga vëllezërit dhe motrat nga Kosova.

Një nga ta është edhe reperi i njohur, Capital T  i cili që nga mbrëmë ka bërë apel që të ndihmohet në çfarëdo lloj mënyre.

Sot ai është nisur drejt Shqipërisë teksa ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shihet afër një kamioni të mbushur me ndihma.

“Rrugës për Shqipëri”, ka shkruar reperi sipër imazheve.

KOMENTE