Bylbyl Sokoli afër marrëveshjes me klubin e Superligës

Bylbyl Sokoli afër marrëveshjes me klubin e Superligës

Skuadra e Supeligës, Flamurtari nga Prishtina po vazhdon bisedimet me trajnerin e njohur kosovar, Bylbyl Sokolin.

Me shumë gjasa ai do ta marr drejtimin e klubit dhe Sokoli së shpëjti mund të prezantohet si trajner.

Aktualisht në krye të Flamurtarit është Sunaj Keçi, i cii erdhi si pasues i Artim Shaqirit.

Flamurtari është në vendin e 9-të me 19 pikë, katër më pak se pozita e tetë që siguron shpëtimin.

KOMENTE