Butrint Imeri dhe Nimo sjellin këngën e re, nuk mungon shqiponja

Butrint Imeri dhe Nimo sjellin këngën e re, nuk mungon shqiponja

Këngëtari shqiptar Butrint Imeri ka publikuar këngën e radhës në bashkëpunim me Nimon, këngëtar që këndon në gjuhën gjermane.

Kënga e re e Butrint Imerit në bashkëpunim me reperin e njohur Nimo, ka marrë vëmendjen e publikut, duke qenë një këngë mjaft ritmike dhe e shoqëruar me një videoklip interesant.

Në videoklipin e gjiruar në bregdetin Grek dhe në jahtin ku janë gjiruar pjesë të klipit duket një flamur i Greqisë, teksa Butrint Imeri së bashku me Nimon e bëjnë simbolin e shqiponjës me duar.

Shijojeni:

KOMENTE