Bullgari – Kosovë, vetëm barazim në pjesën e parë

Bullgari – Kosovë, vetëm barazim në pjesën e parë

Kosova po zhvillon ndeshje ndaj Bullgarisë, ndërsa ishte goli i Milot Rashicës ai që ndryshoi rezultatin.

Kosova kaloi në epërsi në minutën e 14-të, ndërsa gjatë tërë lojës ishte më dominuese dhe me posedim të topit.

Megjithatë kjo nuk ju mjaftoi “Dardanëve” për të shënuar golin e dytë dhe në fund të pjesës së dytë, Bullgaria barazoi.

Mbetet të shihet në pjesën e dytë.

KOMENTE