Biletat që u shitën për 11-të minuta, fillojnë të shiten në tregun e zi

Biletat që u shitën për 11-të minuta, fillojnë të shiten në tregun e zi

Janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen kualifikuese në mes të Kosovës dhe Malit të Zi.

Biletat për takimin me Malin e Zi janë shitur për 11 minuta, mirëpo tifozët po ankohen se ato më shumë po shiten në tregun e zi dhe jo në ueb faqen “tiks.app”.

Tashmë është e konfirmuar se biletat që disa persona arrijnë t’i marrin për ndeshjet që i zhvillon Kosova, dalin menjëherë në treg të zi, mirëpo edhe në faqen “MerrJep.com”.

Ndeshja që zhvillohet më 14 tetor, do të luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ për kualifikimet në Euro 2020.

KOMENTE