Bëhuni gati, Era në super bashkëpunim me Dj e njohur

Bëhuni gati, Era në super bashkëpunim me Dj e njohur

Këngëtarja kosovare por tashmë me famë botërore është në rrugë të mbarë për t’u ngritur lartë e më lartë në karrierën ndërkombëtare.

Aktulisht Era po përgatitet për këngën e re dhe për këtë arsye ka udhëtuar drejt SHBA-ve

Këngëtarja ndoDhet në Los Angeles për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ta sjell në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri Vegas.

Ylli kosovar ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram që duket se është pjesë e klipit teksa shihet në një skenë gjigante.

“Selfish po vjen së shpejti”, ka shkruar bukuroshja në rrjetet sociale duke mos dhënë më shumë detaje. Gjithashtu Era është në finalizim e sipër të një dueti me motrën, Norën, i cili bashkëpunim së shpejti do të jetë para fansave.

 

View this post on Instagram

 

Selfish with @dimitrivegasandlikemike is coming soon 💥💥💥

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Feb 4, 2019 at 4:44pm PST

KOMENTE