Befason Adele: Humba kilogramët, por jo zërin

Befason Adele: Humba kilogramët, por jo zërin

Këngëtarja britanike Adele ka humbur 45 kilogramë dhe ka shndërruar trupin e saj falë një serie ndryshimesh në stilin e jetës. Adele raportohet se ka humbur në mënyrë të shpejtë 45 kilogram të tepërt nga trupi i saj “obez”.

Ajo u shfaq në foto e veshur me një fustan të shkurtër lulesh në një festë me James Corden dhe Harry Styles.

Në një moment Adele shihet duke folur me fansat dhe duke u treguar atyre sekretin e dobësimit të saj. Adele shihet tani jo vetëm si një këngëtare me zë fantastik, por edhe si një dietologe e mirë.

Adele është e mahnitshme për zërin e saj dhe ka patur mjaft sukses më disa nga këngët që sot janë hite botërore.

KOMENTE