Bebe Rexha konfirmon interpretimin e kolonës zanore të filmit ‘Maleficent 2”

Bebe Rexha konfirmon interpretimin e kolonës zanore të filmit ‘Maleficent 2”

Bebe Rexha ka bërë të ditur që do është përzgjedhur për të interpretuar kolonën zanore të filmit ‘Maleficent 2”.

Kënga e filmit që ka pritshmëri të mëdha mban titullin “You Can’t Stop The Girl” dhe do të vije e shoqëruara edhe me videoklip.

Kënëgtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar një video të shkurt të shkëputur nga klipi përmes të cilës ka bërë të ditur se kënga e plotë do të publikohet së shpejti.

30 vjeçarja ka shkëlqyer me paraqitjen e veshur të gjatë princeshash në të cilën dukej si në përralla.

KOMENTE