Bashkëpunim kuq e zi, e propozon Bebe Rexha

Bashkëpunim kuq e zi, e propozon Bebe Rexha

“Dua një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën, Ava Max”, ka shkruar Bebe në një postimi në Twitter, duke ia shoqëruar edhe ngjyrat kuq e zi.

Ishte Dua Lipa ajo e cila i ka kthyer e para përgjigje Bebes, kështu duke shkruar: Hajde shqipe.

E nuk ka munguar edhe reagimi i këngëtares shqiptare Ava Max e cila e ka përdorur emrin e hitit botëror ‘Lady Magdalene’ për ta bërë këtë.

E që ky bashkëpunim mes vajzave të njohura shqiptare të ndodhë duhet që atë ta përkrah edhe kosovarja, Rita Ora, e cila deri më tani nuk ka dhënë asnjë reagim.

Sidoqoftë, secila më e mirë se tjetra dhe suksesi është i sigurtë. 100% shqipe.

KOMENTE