Barcelona ia ‘rrëmben’ yllin Liverpoolit

Barcelona ia ‘rrëmben’ yllin Liverpoolit

Alberto Moreno në fund të stinorit do të largohet nga skuadra e Liverpoolit. Mediat e njohura evropiane bëjnë të ditur se Moreno tanimë është lojtar i Barcelonës.

Sipas njoftimeve, Alberto Moreno ka nënshkruar një kontratë dy vjeçare dhe ai do të bashkohet zyrtarisht me ekipin.

Mbrojtësi spanjoll e njeh mirë kampionatin e La Liga-s, pasi në të kaluarën ishte pjesë e Sevillës.

KOMENTE