Barazon Feronikeli, zvogëlohet diferenca në krye të tabelës

Barazon Feronikeli, zvogëlohet diferenca në krye të tabelës

Flamurtari dhe Feronikeli kanë luajtur pa gola në ndeshjen e javes  së 24-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk dhuroi gola dhe ka zvogëluar diferencën në krye të tabelës.

Nikeli vazhdon të kryesoj tabelën me 56 pikë, tri më shumë se Prishtina qe ka 53 dhe pesë më shumë se Llapi qe ka 51.

KOMENTE