Arrestohet tre të dyshuar për posedim të marihuanësfotoilustrim

Arrestohet tre të dyshuar për posedim të marihuanës

Autoritetet policore kanë bërë me dije se kanë arrestuar tre te dyshuar, dy meshkuj dhe një femër, pasi që gjatë kontrollit në lokacionet e tyre janë gjetur dhe konfiskuar 79.7 gram substancë narkotike e llojit marihuanë

Raporti i policisë:

Rr.Marie Shllaku,Gjilan, 03.03.2021-20:50. Janë arrestuar tre te dyshuar, dy meshkuj dhe një femër kosovar/e pasi qe gjate kontrollit ne lokacionet e tyre janë gjetur dhe konfiskuar 79.7 gram substance narkotike e llojit marihuanë , 270 euro para te gatshëm dhe tre telefona. Me vendim te prokurorit tre te dyshuarit janë dërguar ne mbajtje. 

KOMENTE