Arrestohet, sulmoi fizikisht viktimën

Arrestohet, sulmoi fizikisht viktimën

Në rrugën “Avdulla Tahiri”, në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti, pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar, ka bërë të ditur policia.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

KOMENTE