Arrestohet shtetasi i Serbisë, kishte me vete marihuanëfotoilustrim

Arrestohet shtetasi i Serbisë, kishte me vete marihuanë

Policia e Kosovës ka bërë me dije se në Gjilan ka arrestuar një të dyshuar pasi në posedim iu është gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë narkotike e llojit marihuanë.

Raporti i policisë:

POSEDIM I PAAUTORIZUAR I NARKOTIKËVE

Rr. Idriz Seferi, Gjilan, 23.02.2021-19:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull  shqiptar shtetas i Serbisë pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë narkotike të llojit marihuanë  me peshe prej 1.90 gram.  Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt .

KOMENTE