Arrestohet për posedim të marihuanësfotoilustrim

Arrestohet për posedim të marihuanës

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në rrugën “Isa Boletini” në Gjilan, është arrestuar i dyshuari, mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit nga njësiti policor është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ,,marihuanë’’.

Sipas policisë, substanca e dyshuar narkotike e llojit ,,marihuanë’’ ka peshuar 49.7 gr .

I dyshuari kishte edhe një urdhëresë aktive të lëshuar nga Gjykata dhe i njëjti dërgohet në vuajtje të dënimit. /2LONLINE.com/

KOMENTE