Arrestohet për posedim të marihuanës

Arrestohet për posedim të marihuanës

Autoritetet policore kanë brë me dije se kanë arrestuar një person pasi iu është gjetur në posedim substancë narkotike e llojit marihuanë.

“Te Penda e Livoqit, në Gjilan, është arrestuar nga Policia, i dyshuari tek i cili pas legjitimimit dhe kontrollimit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”, në peshë 0.7 gram”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, lirohet në proceduar të rregullt.

KOMENTE