Arrestohet për posedim marihuane

Arrestohet për posedim marihuane

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në fshatin Bushince të Kamenicës, është arrestuar i dyshuari pasi që gjate kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 4.3 gram substancë e dyshuar narkotike, e llojit marihuanë.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

/fotoilustirm/

KOMENTE