Arrestohet për dhunë familjare dhe kanosjefotoilustrim

Arrestohet për dhunë familjare dhe kanosje

Autoritetet policore kanë brë me dije se në fshatin Velekinicë të Gjilanit është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti, pas një mosmarrëveshje në familje, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i dyshuari ka kanosur verbalisht edhe babanë e viktimës.

“I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor.

Rasti vazhdon të hetohet. /2LONLINE.com/

KOMENTE