Arrestohet për armëmbajtje pa leje dhe posedim të narkotikëvefotoilustrim

Arrestohet për armëmbajtje pa leje dhe posedim të narkotikëve

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në rrugën “Idriz Seferi”, në Gjilan, është arrestuar një i dyshuar, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me tre fishekë dhe një sasi e dyshuar e substancës së dyshuar narkotike e llojit kokainë me peshë 1.7 gramë.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

KOMENTE