Arrestohet për armëmbajtje pa lejefotoilustrim

Arrestohet për armëmbajtje pa leje

Siç bënë të ditur policia, në raportin e saj ditor, në rrugën “Lufta e Gjilanit 44”, në Gjilan, mbrëmë rreth orës 21:00, është arrestuar i dyshuari kosovar, për shkak se tek i njëjti gjatë kontrollit është gjetur një pistoletë dhe shtatë fishekë.

I dyshuari në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin policor.

KOMENTE