Arrestohet pasi sulmoi fizikisht motrën e tij!fotoilustrim

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht motrën e tij!

Autoritetet policore kanë bërë me dije për një rast të klasifikuar si “Dunë familjare”, ku në Gjilan, është arrestuar i dyshuari ka sulmuar fizikisht motrën e tij.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

KOMENTE