Arrestohet pasi kanosi bashkëshorten e tij

Arrestohet pasi kanosi bashkëshorten e tij

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Novobërdë është arrestuar i dyshuari, mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti, pas një mosmarrëveshje, ka kanosur bashkëshorten e tij.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, thunet në raportin e policisë.

KOMENTE