Arrestohet pasi i gjenden në posedim 34 fishekë me gasfotoilustrim

Arrestohet pasi i gjenden në posedim 34 fishekë me gas

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Gjilan, është arrestuar një i dyshuar pasi, gjatë bastisjes, në shtëpinë e tij iu janë gjetur dhe konfiskuar 34 fishekë me gas.

Raporti i policisë:

ARMËMBAJTJE PA LEJE

Rr. Pashtriku, Gjilan 17.02.2021 – 09:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, janë gjetur dhe konfiskuar 34 fishekë me gas. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /2LONLINE.com/

KOMENTE