Arrestohet dhe i sekuestrohen 11 qese të vogla me marihuanëFOTOILUSTRUESE

Arrestohet dhe i sekuestrohen 11 qese të vogla me marihuanë

Autoritetet policore kanë ëërë me dije se në rrugën “Sadullah Brestovci” në Gjilan,është arrestuar i dyshuari për posedim të marihuanës.

Policia ka bërë me dije se për të dyshuarin ka pas informata se është duke bërë shitblerje të substancave narkotike andaj edhe policia ka nisur veprimet e duhura.

“Te i dyshuari janë gjet dhe sekuestruar 11 qese të vogla me gjithsejtë 13.9 gram substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

KOMENTE