Ardian Bujupi dhe Elvana Gjata publikojnë bashkëpunimin ‘Meine Liebe’

Ardian Bujupi dhe Elvana Gjata publikojnë bashkëpunimin ‘Meine Liebe’

Këngëtari Ardian Bujupi ka sjellë projektin e ri muzikor. Kënga titullohet ‘Meine Liebe’ dhe vjen në bashkëpunim me këngëtaren, Elvana Gjata.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe është mjaft ritmike, ndërsa të dy artistët duken për mrekulli me thjeshtësinë e tyre.

Teksti është i kombinuar në gjuhën shqipe dhe gjermane, i interpretuar nga të dy këngëtarët.

KOMENTE