“All I want for Christmas is you”, do të bëhet film

“All I want for Christmas is you”, do të bëhet film

E dimë që është ende shumë herët për të menduar për festen e Krishtlindjes dhe dhuratat që do të marrim, por këngëtarja e njohur Mariah Carey ka menduar që tani dhuratën që do i bëjë fansave të saj.

Carey me anë të një postimi në “Twitter”, lajmëroi se kënga e saj e njohur festive “All I want for Christmas is you”, do të bëhet film.

Mësohet se ky film do të vijë nga “Universal Studios Home Entertainment” dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm!

Top Channel

KOMENTE