Aksidentohet një biçiklistfotoilustirm

Aksidentohet një biçiklist

Autoritetet policore kanë raportuar për një aksident trafiku që ka ndodhur në fshatin Malishevë të Gjilanit.

Raportohet se një i dyshuar, i panjohur, duke lëvizur me veturë, ka goditur biçiklistin-r dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

KOMENTE