Aksident trafiku me lëndime

Aksident trafiku me lëndime

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Gjilan ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile.

“Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy meshkuj kosovarë dhe dy femra kosovare”, tuhet në raportin e policisë.

Dy nga të lënduarit pas tretmanit mjekësor janë liruar, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

KOMENTE