Ai la gjurmë në kohën e tij!

Ai la gjurmë në kohën e tij!

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka shprehur pikëllimin e tij për vdekjen e atdhetarit Rexhep Berisha, babai i Nuhi Berishës duke thënë se ai la gjurmë në kohën e tij!

Ja postimi i plotë i Haradinajt

I kam takuar pothuaj gjithë baballarët e djemve që e bënë lirinë e Kosovës, burra të mëdhenj e pleq të urtë. I tillë ishte edhe Rexhep Berisha, babai i Nuhi Berishës, i cili sot e paska dhënë frymën e fundit!

Ai la gjurmë në kohën e tij!

Pusho i qetë Baca Rexhë!
RH

KOMENTE