PUBLIKUAR: 23:38 / 24.04.2015

/2L ONLINE/ - Kryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social facebook për t’i numëruar sukseset në fush&e...

INFO PLUS
Haziri numėron sukseset nė fushėn e arsimit
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 23:38
Hogoshti do tė pėrfitoj projekte tė rėndėsishme
24.04.2015 | 15:50

/2L ONLINE/ Kryetari i Komunës së kamenicës Begzad Sinani ka pritur në një takim përfaqësuesit e kompanisë ...

Sinani ngushllon familjen Maliqi
24.04.2015 | 15:34

/2L ONLINE/ - Në emër të institucioneve komunale të Kamenicës, Kryetari i Komunës Begzad Sinani, i shpreh ngushllimet...

Banorėt e Ramjanit nė aksion pėr eliminimin e depos ilegale tė mbeturinave
24.04.2015 | 15:28

/2L ONLINE/ - Me iniciativë të këshillit të fshatit Ramjan dhe në përkrahje të Institucioneve komunale, respekti...

Kurora lulesh tė busti I Richard Holbrooke /fotolajm/
24.04.2015 | 15:22 /2L ONLINE/ - FOTO:LAJM: Qeveria komunale e Vitisë, të kryesuar nga Kryetari i kësaj komune, Sokol Haliti për nder të dit&eum...
Haliti inspekton punimet /fotolajm/
24.04.2015 | 15:19 /2L ONLINE/ - FOTO-LAJM: Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka shikuar për së afërmi punimet që kanë f...
NACIONALE
Pajaziti: Lista Serbe s'ka fuqi ta ndajė Kosovėn
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 22:59
Pėr tre muaj, nė rrugėt e Kosovės kanė vdekur 19 persona
24.04.2015 / 14:40

Tre mujori i parë i vitit 2015 ka një bilanc shqetësues të personave që e kanë humbur jetën nëpër rrug...

Veseli vizitoi Krushėn e Madhe
24.04.2015 / 14:19

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë të premten se kush dëshiron të kuptojë fuqinë e ...

Takohen Jahjaga e Haradinaj, bisedojnė pėr veteranėt
24.04.2015 / 14:07

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë...

Vetėvendosje: Arsimi me dobėsi, lėshime, defekte, shkelje ligjore...
PUBLIKUAR: 24.04.2015 | 13:42

/2L ONLINE/ - Fehmi Sylejmani, anëtar i Kuvendit Komunal dhe njëherësh anëtar i Komiteti të Arsimit në Vetëvendosje ka th&...

Vetėvendosje: Drejtor, mati drutė nė tokė, jo nė kamion!
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 13:04

/2L ONLINE/ - Përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje, Qendra në Gjilan, kanë ngritur shqetësime e tyre për dë...

PDK: Qeverisja e LDK-sė e paaftė edhe nė mirėmbajtjen e investimeve
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 10:00

/2L ONLINE/ - Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Dega në Gjilan, përmes një komunikate në emër të grupit të Kës...

AAK-sė nė Gjilan i ikė njė kryetar nėndege
PUBLIKUAR: 22.04.2015 / 13:59

/2L ONLINE/ - Ardit Kastrati, ka bërë të ditur për Portalin 2L ONLINE, se ka vendos të braktisë AAK-në dhe për kë...

OPINIONE
 • Agim HAJRIZI

  Arsimi fillore nė sytė e njė prindi
 • Abduselami Shkodra

  Inskenimi i Likovės dhe agresioni Serbo-Maqedonas ndaj Kosovės
 • Refik HASANI

  Mirė qė Medvegja hapi njė pikėkalimi-por nevoja ėshtė edhe pėr tė tjera
 • Erald SELCA

  Ligji pėr tė mosluftuar jashtė Kosovės, ėshtė ligj antikombėtar dhe duhet hequr
 • Faik KRASNIQI

  Korrupsioni nėpėr dogana dhe oligarkėt kriminalė tė naftės!
 • Amir JAKUPI

  Shaip, tėrhiqu!
 • Nijazi IDRIZI

  Mjegull shtetndėrtimi nė Maqedoni e Kosovė
 • Faik KRASNIQI

  Mungesa e shtetit ligjor, parajsė pėr kriminelėt e politikės dhe biznesit!
Mila Kunis akuzohet pėr vjedhjen e njė pule
PUBLIKUAR: 24.04.2015 | 15:03

Një konkurencë e ashpër ndaj dy shoqeve të fëmijërisë duket se...

MAGAZINA
23 vjeēari ndėrron jetė nė Zvicėr
PUBLIKUAR: 24.04.2015 23:52

gron (Naip) Ismaili nga fshati Letovicë i komunës së Bujanocit, ka ndërruar jet&eu...

Titulli.com nė “Digital Day 2015” - SHOW ME THE MONEY!
PUBLIKUAR: 23.04.2015 / 15:04

Pas prezantimit të suksesshëm në konferencën “Gjuhët digjitale të së ardhmes” të zhvilluar javën e k...

Shtėpia e Shėndetit nė Bujanoc me punonjės tė mirė medicinal, Presheva mbetet pa medalje
PUBLIKUAR: 22.04.2015 / 15:14

Shoqata e Punëtorëve Shëndetësorë nga rrethi i Pçinjës ka ndarë mirënjohje për punonjësit medicinal ...

Sa ushtarė serbė humbėn jetėn nė Leran nga bombardimet e NATO-s?
PUBLIKUAR: 22.04.2015 / 09:39

Lerani, vendi ku gjatë vitin 1999 u bombarduan lokacionet e Ushtrisë së atëhershme Jugosllave, sipas statistikave zyrtare jetën e ka...

PUBLIKUAR: 23:52 / 24.04.2015

23 vjeēari ndėrron jetė nė Zvicėr

PUBLIKUAR: 23:38 / 24.04.2015

Haziri numėron sukseset nė fushėn e arsimit

PUBLIKUAR: 15:34 / 24.04.2015

Sinani ngushllon familjen Maliqi

PUBLIKUAR: 15:19 / 24.04.2015

Haliti inspekton punimet /fotolajm/

PUBLIKUAR: 15:09 / 24.04.2015

Disa nga gabime mė qesharake (Foto)

PUBLIKUAR: 15:03 / 24.04.2015

Mila Kunis akuzohet pėr vjedhjen e njė pule

PUBLIKUAR: 14:55 / 24.04.2015

Tifozja e ēmendur e Realit dhe Ronaldos

PUBLIKUAR: 14:51 / 24.04.2015

Jo mė shtėpiake e dėshpėruar

PUBLIKUAR: 14:47 / 24.04.2015

Me set fotografik me bikine feston 20 vjetorin

PUBLIKUAR: 14:19 / 24.04.2015

Veseli vizitoi Krushėn e Madhe

PUBLIKUAR: 14:13 / 24.04.2015

Arsimi fillore nė sytė e njė prindi

PUBLIKUAR: 14:04 / 24.04.2015

Shantazhohet pėrmes Facebook-ut

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2015 | 2LONLINE.com