PUBLIKUAR: 09:00 / 21.04.2015

Amir JAKUPI

/2L ONLINE/ - E di që Shaip Surdulli do ta paragjykojë kërkesën për tërheqje, sepse bashkë me Begzad Sinanin, janë njerëzit që ...

Arifi: Kryetari Haziri dhe “Vatra” po i mashtrojnė qytetarėt e Luginės
18.04.2015 | 10:07

/2L ONLINE/ - Lëvizja për integrim e Luginës së Preshevës, me seli në Gjilan, nuk është aspak e kënaqu...

Tė ndalet degradimi dhe tė sanksionohen keqpėrdoruesit e lumenjve
18.04.2015 | 08:40

/2L ONLINE/ - Është mbajtur takimi me banorët e fshatrave Desivojcë dhe Shipashnicë që prej kohësh janë n&e...

Kryetari Sinani: Kamenica ka nevojė pėr mbėshtetje nė sferėn e bujqėsisė
17.04.2015 | 22:00

/2L ONLINE/ - Kryetari i Kamenicës Begzad Sinani së bashku me Nënkryetarin Fatmir Matoshi dhe drejtorin e Bujqësisë Islam ...

Rotaraktėt gjilanas nė bashkėpunim me DKA ndihmojnė parashkollorėt me lodra
17.04.2015 | 19:34

/2L ONLINE/ - Me iniciativë të Klubit Rotarak “Anamorava” dhe në bashkëpunim me Drejtorinë Komunale të Ar...

Komuna e Gjilanit nėnshkruan marrėveshje tė rėndėsishme bashkėpunimi me USAID-in
17.04.2015 | 19:15

/2L ONLINE/ - Komuna e Gjilanit ka nënshkruar sot një marrëveshje tejet të rëndësishme bashkëpunimi me USAID-in ...

NACIONALE
Rama-Mustafa-Thaēi, mėngjes pune nė Bruksel
PUBLIKUAR: 21.04.2015 / 11:45
Bajrami: Do tė luftoj kundėr ēdo mafie kriminale
21.04.2015 / 09:52

Ministrja e Tregtisë dhe Industrisë, Hykemete Bajrami, ka shprehur gatishmërinë që ta vazhdojë luftën kundë...

Spahiu: Me Ramėn nė pushtet s’ka bashkim
21.04.2015 / 09:29

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të bojkotojnë zgj...

Mustafa dhe Vuēiq vazhdojnė dialogun
21.04.2015 / 09:20

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, takohen sot në Bruksel për të vazhduar dial...

Nė krye tė PDK-sė, personalitete qė do ta “shėrojnė” Gjilanin nga keqqeverisja e LDK-sė
PUBLIKUAR: 20.04.2015 | 16:16

/2L ONLINE/ - Sahit Abazi, shef i grupit të Këshilltarëve të PDK-së në Gjilan, ka bërë me dije se ky subjekt po konso...

Mė mirė njė pėrfaqėsues tė degės nė qendėr se sa njė pėrfaqėsues tė qendrės nė degė!
PUBLIKUAR: 20.04.2015 / 11:27

/2L ONLINE/ - E ka thënë edhe publikisht se e vlerëson veten si PDK-isti më i madh që e ka Gjilani. Por, nuk kanë munguar z&eum...

Nė LDK thonė se procesi zgjedhor nėpėr nėndegėt po iu shko mbarė
PUBLIKUAR: 18.04.2015 / 18:22

/2L ONLINE/ - Procesi i brendshëm zgjedhor i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan, i nisur më 28 mars të...

Vetėvendosje: Gjilanasit tė gatshėm pėr protestėn
PUBLIKUAR: 17.04.2015 / 19:45

/2L ONLINE/ - Lëvizja Vetëvendosje në Gjilan vlerëson se qytetarët e Gjilanit në masë të madhe janë të gats...

OPINIONE
 • Amir JAKUPI

  Shaip, tėrhiqu!
 • Nijazi IDRIZI

  Mjegull shtetndėrtimi nė Maqedoni e Kosovė
 • Faik KRASNIQI

  Mungesa e shtetit ligjor, parajsė pėr kriminelėt e politikės dhe biznesit!
 • Faik KRASNIQI

  Ekonomia joformale dhe pastrimi i parave!
 • Shefik SHKODRA

  Pushtetarėt mbėshtesin grupet e korrupsionit dhe tė krimit tė organizuar!
 • Mustafa BAJRAMI

  Vendime tepėr tė rėnda kundėr “Vėllazėrisė Muslimane” nė Egjipt!
 • Faik KRASNIQI

  Tė fuqishmit mbi ligjin dhe mbi shtetin!
 • Kushtrim Gashi

  Ligji i pėrfitimit dhe i pabarazisė
Ja seti mė i fundit fotografik nudo i Emily Ratajkowski
PUBLIKUAR: 21.04.2015 | 09:56 Modelja seksi Emily Ratajkowski ka pozuar nudo për setin e saj më të fundit fotografi...
MAGAZINA
Ndeshje futbolli nė kujtim tė Rexhės
PUBLIKUAR: 21.04.2015 09:26

Në stadiumin e klubit futbollistik Tërnoci, të martën, 21 prill, me fillim në...

Stankoviq-Franken: Nė 2014-n numri i azilkėrkuesve nga Lugina nė rėnie
PUBLIKUAR: 21.04.2015 / 09:23

Zoran Stankoviq, kryetar i Trupi Koordinues për komunat Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, të hënën është takuar me Teo ...

Dragan Veliēkoviq: Nuk po i pasivizojmė vendbanimet shqiptare
PUBLIKUAR: 20.04.2015 / 20:01

Kryeshefi i Stacionit Policor në Bujanoc, Dragan Veliçkoviq, të hënën ka mohuar shlyerjen nga evidenca të banorëve shqip...

Zėvendėsministri Ilazi viziton Luginėn
PUBLIKUAR: 20.04.2015 / 19:58

Një delegacion nga Ministria e integrimit Evropian të Kosovës ka qëndruar në Luginë të Preshevës dhe ka zhvilluar tak...

PUBLIKUAR: 11:45 / 21.04.2015

Rama-Mustafa-Thaēi, mėngjes pune nė Bruksel

PUBLIKUAR: 10:14 / 21.04.2015

Guardiola mohon lidhjen me Cityn

PUBLIKUAR: 09:48 / 21.04.2015

Bizelja njė ushqim qė i duhet organizmi tuaj

PUBLIKUAR: 09:46 / 21.04.2015

Vetitė kuruese tė kamomilit

PUBLIKUAR: 09:29 / 21.04.2015

Spahiu: Me Ramėn nė pushtet s’ka bashkim

PUBLIKUAR: 09:26 / 21.04.2015

Ndeshje futbolli nė kujtim tė Rexhės

PUBLIKUAR: 09:20 / 21.04.2015

Mustafa dhe Vuēiq vazhdojnė dialogun

PUBLIKUAR: 09:14 / 21.04.2015

Busek: Specialja nuk duhet tė themelohet

PUBLIKUAR: 09:11 / 21.04.2015

Ky ėshtė moti pėr ditėt nė vazhdim

PUBLIKUAR: 09:06 / 21.04.2015

Dėshtimi i vizitės, fitore e Kosovės

PUBLIKUAR: 09:00 / 21.04.2015

Shaip, tėrhiqu!

PUBLIKUAR: 19:58 / 20.04.2015

Zėvendėsministri Ilazi viziton Luginėn

PUBLIKUAR: 19:46 / 20.04.2015

Anija turistike mė e madhe nė botė

PUBLIKUAR: 19:40 / 20.04.2015

Si tė shpėtoni nga gėrhitja?!

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2015 | 2LONLINE.com