PUBLIKUAR: 10:46 / 25.04.2015

/2L ONLINE/ - Ndaj deklaratave të përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan, të cilët patën kritika për sferën e arsimit, ka reagu...

Haziri numėron sukseset nė fushėn e arsimit
24.04.2015 | 23:38

/2L ONLINE/ - Kryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social facebook pë...

Hogoshti do tė pėrfitoj projekte tė rėndėsishme
24.04.2015 | 15:50

/2L ONLINE/ Kryetari i Komunës së kamenicës Begzad Sinani ka pritur në një takim përfaqësuesit e kompanisë ...

Sinani ngushllon familjen Maliqi
24.04.2015 | 15:34

/2L ONLINE/ - Në emër të institucioneve komunale të Kamenicës, Kryetari i Komunës Begzad Sinani, i shpreh ngushllimet...

Banorėt e Ramjanit nė aksion pėr eliminimin e depos ilegale tė mbeturinave
24.04.2015 | 15:28

/2L ONLINE/ - Me iniciativë të këshillit të fshatit Ramjan dhe në përkrahje të Institucioneve komunale, respekti...

Kurora lulesh tė busti I Richard Holbrooke /fotolajm/
24.04.2015 | 15:22 /2L ONLINE/ - FOTO:LAJM: Qeveria komunale e Vitisë, të kryesuar nga Kryetari i kësaj komune, Sokol Haliti për nder të dit&eum...
NACIONALE
Ganimete Musliu kuq e zi e me flamur tė Kosovės nė Beograd
PUBLIKUAR: 25.04.2015 / 15:08
Thaēi nė pėrvjetorin e 100 tė betejės sė Ēanakalasė
25.04.2015 / 15:05

Hashim Thaçi e ka pasur vendin e rezervuar te Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në përvjetorin e 100 të betej&e...

Krasniqi: Sa raste i keni ngritur mbi bazėn e thashethemeve
25.04.2015 / 12:23

Ish kreu i Kuvendit, Jakup Krasniqi, i është drejtuar përmes profilit të tij në Facebook, prokurorit finlandez të EUL...

Tė thyhet miti, FSK-ja tė zbarkojė edhe nė veri!
25.04.2015 / 11:40

Në marrëveshjet e Prishtinës dhe Beogradit, Kosova ka pranuar vetë që trupat e FSK-së, nuk do të zbarkohen n&eum...

Nė PDK-nė e Gjilanit thonė se Lutfi Haziri po bėnė spastrime politike
PUBLIKUAR: 25.04.2015 | 10:58

/2L ONLINE/ - Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Dega në Gjilan, përmes një komunikate ka shprehur shqetësimet , për siç...

Musa: Vetėvendosje nuk e flet tė vėrtetėn
PUBLIKUAR: 25.04.2015 / 10:46

/2L ONLINE/ - Ndaj deklaratave të përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan, të cilët patën kritika ...

Vetėvendosje: Arsimi me dobėsi, lėshime, defekte, shkelje ligjore...
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 13:42

/2L ONLINE/ - Fehmi Sylejmani, anëtar i Kuvendit Komunal dhe njëherësh anëtar i Komiteti të Arsimit në Vetëvendosje ka th&...

Vetėvendosje: Drejtor, mati drutė nė tokė, jo nė kamion!
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 13:04

/2L ONLINE/ - Përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje, Qendra në Gjilan, kanë ngritur shqetësime e tyre për dë...

OPINIONE
 • Agim HAJRIZI

  Arsimi fillore nė sytė e njė prindi
 • Abduselami Shkodra

  Inskenimi i Likovės dhe agresioni Serbo-Maqedonas ndaj Kosovės
 • Refik HASANI

  Mirė qė Medvegja hapi njė pikėkalimi-por nevoja ėshtė edhe pėr tė tjera
 • Erald SELCA

  Ligji pėr tė mosluftuar jashtė Kosovės, ėshtė ligj antikombėtar dhe duhet hequr
 • Faik KRASNIQI

  Korrupsioni nėpėr dogana dhe oligarkėt kriminalė tė naftės!
 • Amir JAKUPI

  Shaip, tėrhiqu!
 • Nijazi IDRIZI

  Mjegull shtetndėrtimi nė Maqedoni e Kosovė
 • Faik KRASNIQI

  Mungesa e shtetit ligjor, parajsė pėr kriminelėt e politikės dhe biznesit!
Do tė ketė njė ‘Fast and Furious 8’
PUBLIKUAR: 25.04.2015 | 11:58

‘Furious 7’ u bë një nga filmat e parë të Universal Pictures q&eu...

MAGAZINA
Fundjava me kolona nė Konēul
PUBLIKUAR: 25.04.2015 14:58

Dita e shtunë në pikëkalimin kufitar Konçul – Dheu i Bardhë po regjis...

23 vjeēari ndėrron jetė nė Zvicėr
PUBLIKUAR: 24.04.2015 / 23:52

gron (Naip) Ismaili nga fshati Letovicë i komunës së Bujanocit, ka ndërruar jetë në moshën 23 vjeçare.Dyshohet se i...

Titulli.com nė “Digital Day 2015” - SHOW ME THE MONEY!
PUBLIKUAR: 23.04.2015 / 15:04

Pas prezantimit të suksesshëm në konferencën “Gjuhët digjitale të së ardhmes” të zhvilluar javën e k...

Shtėpia e Shėndetit nė Bujanoc me punonjės tė mirė medicinal, Presheva mbetet pa medalje
PUBLIKUAR: 22.04.2015 / 15:14

Shoqata e Punëtorëve Shëndetësorë nga rrethi i Pçinjës ka ndarë mirënjohje për punonjësit medicinal ...

PUBLIKUAR: 14:58 / 25.04.2015

Fundjava me kolona nė Konēul

PUBLIKUAR: 12:01 / 25.04.2015

Mushkonjat dinė tė zgjedhin

PUBLIKUAR: 11:58 / 25.04.2015

Do tė ketė njė ‘Fast and Furious 8’

PUBLIKUAR: 11:55 / 25.04.2015

Pse mė hahet bukė edhe kur jam e ngopur?

PUBLIKUAR: 11:50 / 25.04.2015

Si tė kontrolloni nervozen

PUBLIKUAR: 11:46 / 25.04.2015

Rita Ora, elegante!

PUBLIKUAR: 11:30 / 25.04.2015

Klosi: Isha me fat qė e ndihmova UĒK-nė

PUBLIKUAR: 10:46 / 25.04.2015

Musa: Vetėvendosje nuk e flet tė vėrtetėn

PUBLIKUAR: 23:52 / 24.04.2015

23 vjeēari ndėrron jetė nė Zvicėr

PUBLIKUAR: 23:38 / 24.04.2015

Haziri numėron sukseset nė fushėn e arsimit

PUBLIKUAR: 15:34 / 24.04.2015

Sinani ngushllon familjen Maliqi

PUBLIKUAR: 15:19 / 24.04.2015

Haliti inspekton punimet /fotolajm/

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2015 | 2LONLINE.com